Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkancna

2017-05-26

w poniedziałek – wspomnienie św. Rity, patronki kobiet w stanie błogosławionym;
we środę – wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych;
w piątek – św. Filipa Nereusza;
Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

Bóg zapłać za ofiary składane dziś w ramach majowej składki inwestycyjnej. Trwają prace na dachu kościoła oraz przy budynku gospodarczo-magazynowym.

Uczniów klas trzecich gimnazjum zapraszamy na ….

Chłopców z klas trzecich szkoły podstawowej, którzy w minioną niedzielę po raz pierwszy przystąpili do Komunii Świętej, zachęcamy do wstąpienia do grona Służby Liturgicznej naszej parafii. Spotkanie wszystkich chętnych chłopców na kandydatów na ministrantów odbędzie się w czwartek 25 maja o godz. 17:00 w kościele. Mile widziani także starsi chłopcy ze szkoły podstawowej.

Uczniów klas trzecich szkoły podstawowej i starszych zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy formacyjnej Małego Apostoła. Zapraszamy na piątkowe spotkania w Domu Parafialnym o godz. 16:30.

W przyszłą niedzielę tradycyjny Festyn z okazji Dnia Matki Dziecka. Rozpoczęcie od godz. 14.00. Program Festynu, który w tym roku jest częścią obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini, zamieszczony jest na plakatach.