Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE

2017-05-28

1W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
w poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej;
we środę Święto Nawiedzenia NMP;
w czwartek św. Justyna;
w piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.00 po czym o 16.00 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi.
w sobotę – pierwszych męczenników Ugandyjskich, Karola Lwangi i towarzyszy; Wyjazd z Komunią św. do chorych od godz. 9.00
Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.

Do środy nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św. Od czwartku nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa również codziennie po wieczornej Mszy św. W sobotę Róże Różańcowe zapraszają na modlitwę różańcową w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 17.30.

Dzisiaj tradycyjny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. Rozpoczęcie zabawy od godz. 14.00. Szczegóły zamieszczone są na plakatach.

Za tydzień w I niedzielę czerwca składka jak co roku przeznaczona będzie na sprzątanie naszego kościoła.

Od przyszłej niedzieli wieczorna Msza św. w niedzielę będzie odprawiana o godz. 19.00. Tak będzie aż do końca sierpnia.

Dzieci i młodzież zachęcamy i zapraszamy na wyjazd na wakacyjne rekolekcje apostolskie. Jest wyjazd tygodniowy, koszt 350 zł. Zapisy na piątkowych spotkaniach grupy Mały Apostoł lub w zakrystii.

Spowiedź dla tegorocznych kandydatów do bierzmowania i ich rodzin będzie w tym tygodniu w I piątek miesiąca od godz. 15.30

W zakrystii można nabyć reprodukcje odnowionego ostatnio obrazu św. Anny a także wszystkich pozostałych odnowionych obrazów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Kazimierz Siemek i Marek Knapik. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.