::: Dziś piątek, 19 lipca 2019 r, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego .

2019-01-23
W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek – św. Agnieszki, we czwartek – św. Franciszka Salezego, w piątek święto Nawrócenia św. Pawła, w sobotę świętych Tymoteusza i Tytusa.

Za dwa tygodnie będzie Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, czy Święto Matki Bożej Gromnicznej. W zakrystii można już zaopatrzyć się w świece gromniczne, jeśli ktoś nie ma gromnicy w domu.

Wszystkich którzy zamierzają w najbliższym czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że katechezy przygotowujące do zawarcia małżeństwa rozpoczną się w pierwszą niedzielę lutego i potrwają przez cztery kolejne niedziele. Rozpoczęcie o godz. 14.30 w Sali Parafialnej. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

Rodziców dzieci, które śpiewały w naszej parafialnej scholi, a już nie biorą w niej udziału prosimy o przyniesienie do zakrystii bądź kancelarii strojów, które były używane w występach scholi (chodzi o białe tuniki i kolorowe pelerynki).

Za tydzień, w niedzielę zapraszamy na tradycyjny koncert kolęd im. Ks. Prałata Stanisława Gałuszki, którym zakończymy czas radości Bożego Narodzenia. Początek koncertu o godz. 16.00.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Posłużą one do sukcesywnego spłacania kosztów naszych niedawno przeprowadzonych prac.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Lucyna Węgrzyn i Kazimierz Prędkiel. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.

Odwiedzono 17531931 razy