Msze Święte:

Dni powszednie:
7:00, 18:00

Niedziela:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
18:00
::: Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli .
Untitled Document
The current character set is: latin2 powiększ

Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkiego Postu


2019-03-31
W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 16.30, dla starszych o godz. 17.15 i dla młodzieży i starszych o 19.00, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 17.00

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.00, po czym o 16.00 Msza św. dla nich i droga krzyżowa. Następnie dalszy ciąg spowiedzi. W sobotę wyjazd z Komunią św. do chorych od godz. 9.00.

Spotkanie dla uczniów klas szóstych w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek. Początek Mszą świętą o godz. 16:00.

Grupa młodzieżowa z naszej parafii rozprowadzać będzie za tydzień ozdoby świąteczne. Ofiary przy tym zebrane przeznaczone będą na potrzeby formacyjne grupy.Od dzisiaj do środy włącznie będą trwały parafialne rekolekcje wielkopostne. Bardzo prosimy zapoznać się z ich programem i włączyć się w nie możliwie aktywnie a także zachęcić znajomych, krewnych i sąsiadów do wzięcia w nich udziału. Rekolekcje prowadzi ks. Łukasz Karasiński, ze Zgromadzenia Księży Salwatorianów.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na budowę Grobu i Ciemnicy można składać do oznaczonej skarbonki.

Zachęcamy do nabywania w kiosku pod chórem baranków wielkanocnych przygotowanych przez Caritas, które później przyniesiemy z pokarmami do święcenia w Wielką Sobotę. Jałmużnę wielkopostną zarówno w formie daru rzeczowego jak i ofiar można składać w oznaczonych miejscach. Zachęcamy do składania niepsującej się żywności i środków czystości do kosza przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Posłużą one do przygotowania paczek świątecznych dla ubogich.
Odwiedziny u chorych przed Świętami Wielkanocnymi, szczególnie tych, których nie odwiedzamy z racji I soboty miesiąca, będą we wtorek 16 kwietnia.

W naszej parafii powstał zespół wokalno-muzyczny osób dorosłych. Zachęcamy osoby dorosłe śpiewające lub grające na instrumentach do przyłączenia się do zespołu. Spotkania i próby odbywają się we środy o godz. 18.00. W tym tygodniu z powodu rekolekcji, wyjątkowo we czwartek o godz. 18.00 w Sali katechetycznej Domu Parafialnego.

W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Stefania Wójcik i Alicja Sporek. Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu.Czytano 229 razy.
Powrót Do góry
 
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 1, 32-540 Trzebinia poczta@parafia.trzebinia.pl

Odwiedzono 18442918 razy

Projektowanie stron www dla parafii