Msze Święte:

Dni powszednie:
7:00, 18:00

Niedziela:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
18:00
::: Dziś poniedziałek, 23 września 2019 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli .
Untitled Document
The current character set is: latin2 powiększ

Ogłoszenia - Wielkanoc 2019


2019-04-26
Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w porządku niedzielnym. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

Składamy gorące Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Złożono na ten cel 2.422 zł a także za ofiary składane przy adoracji krzyża. Są one przeznaczone na utrzymanie Grobu Chrystusa w Jerozolimie.

W najbliższy piątek, z racji Oktawy Wielkanocy post nie obowiązuje.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Składka na tacę będzie w tym dniu kwietniową składką inwestycyjną.

Od najbliższego piątku po przerwie wielkopostnej powracamy do cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia od godz. 17.00 do 18.00. Na zakończenie koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza święta zbiorowa za zmarłych żegnanych w ostatnim czasie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tych świąt i całej liturgii Wielkiego Tygodnia, która do świąt Wielkanocnych przygotowywała. Szczególne podziękowania dla naszej Służby Liturgicznej, dla grupy teatralnej „Misterium” oraz naszej grupy muzycznej „Boski Squad”.  Dziękujemy za pięknie przygotowaną dekorację, za piękną liturgię, harcerzom i strażakom za trzymanie warty przy Grobie Pańskim. Wszystkim za liczny udział w Triduum Paschalnym.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeżycia drogi krzyżowej w Niedzielę Palmową. Bóg zapłać wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w tej pięknej modlitwie.

W imieniu najuboższych parafian dziękujemy również za dary żywnościowe. Zebraną żywność parafialna Caritas rozdzieliła pomiędzy potrzebujących. Bóg zapłać wszystkim.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech nadzieja płynąca z pustego grobu Chrystusa dodaje nam otuchy i siły w pokonywaniu trudności codziennego życia i pomoże bardziej cenić każdą radość jaką nam życie przynosi.Czytano 114 razy.
Powrót Do góry
 
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 1, 32-540 Trzebinia poczta@parafia.trzebinia.pl

Odwiedzono 18443416 razy

Projektowanie stron www dla parafii