Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkiego Postu

2008-02-16

W każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 16.30, dla starszych o godz. 17.15, a dla młodzieży o 18.45.

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście lub udział w Gorzkich Żalach wiąże się z możliwością uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach.
  • Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w piątek przed Niedzielą Palmową – 14 marca. Natomiast rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się dwa tygodnie wcześniej. O szczegółach poinformujemy w odpowiednim czasie.
  • W kiosku pod chórem można znaleźć baranki wielkanocne Caritas Polska, z których dochód przeznaczony jest na pomoc dla najbiedniejszych. Zachęcamy, aby skorzystać z tej możliwości złożenia wielkopostnej jałmużny i podzielenia się z potrzebującymi tym co konieczne.
  • W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Karol Uklejski,, Kazimiera Pająk i Mirosław Jagoda . Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i prośmy o Miłosierdzie Boże.