::: Dziś wtorek, 17 września 2019 r, imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza .

BIERZMOWANIE

2011-09-24

Młodzież z klasy III Gimnazjum, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, została podzielona na dwie grupy.

Do grupy 1 zostali przydzieleni uczniowie z klasy III a, III b, III c Gimnazjum nr 1 oraz uczniowie z klasy III a Gimnazjum nr 3.

Do grupy 2 zostali przydzieleni uczniowie z klasy III b, III c i III d Gimnazjum nr 3.

Spotkania będą odbywać się w czwartki na przemian, co dwa tygodnie, dla grupy 1 i 2 w sali Domu Parafialnego od godz. 16:00 do 17:30.

Na pierwsze spotkanie w czwartek 29 września przyjdzie młodzież z grupy 1.

Na kolejne spotkanie w czwartek 6 października przyjdzie młodzież z grupy 2.

Spotkania są obowiązkowe i stanowić będą jeden z ważnych warunków dopuszczenia do sakramentu bierzmowania.

Poza tym młodzież jest zobowiązana do realizacji wymagań, zawartych w indeksie kandydata (tj. uczestnictwa w niedzielnej Mszy św., do przystąpienia do spowiedzi w pierwszy piątek każdego miesiąca i uczestnictwa tego dnia we Mszy św. oraz we wyznaczonych nabożeństwach /różaniec, roraty, Drogi Krzyżowe, rekolekcje, nabożeństwa majowe/).

Wymagania te tradycyjnie potwierdzane będą w zakrystii.