2013-06-16

W liturgii w tym tygodniu:

- w poniedziałek – św. brata Alberta;

- w piątek – św. Alojzego Gonzagi;

W ubiegłą środę 12 czerwca 45 uczniów gimnazjum przyjęło sakrament bierzmowania. Uroczystość była bardzo pięknie przygotowana i dobrze przeżyta przez zarówno młodzież jak i jej rodziny. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia tej uroczystości.

Duszpasterstwo oazowe dzieci i młodzieży naszej Archidiecezji zaprasza dzieci po klasie V szkoły podstawowej na wakacyjne rekolekcje oazowe w drugiej połowie lipca tego roku. Zachęcamy rodziców do rozważenia wysłania swoich pociech na wakacje na oazę. Może to stać się początkiem wspólnoty oazowej w naszej parafii. Szczegóły w dzisiejszym biuletynie.

Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ odprawiane są codziennie po wieczornej Mszy św. W piątki w ramach popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu a  w niedziele przed wieczorną Mszą św, czyli o 18.30.

Jest jeszcze 5 wolnych miejsc na wakacyjny tygodniowy wyjazd młodzieży z gimnazjum i szkoły średniej do Zakopanego. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Janusza.

W tym roku uroczystość odpustowa ku czci naszych patronów św. Piotra i Pawła odbędzie się w niedzielę 30 czerwca. Suma odpustowa a po niej procesja wokół
kościoła o godz. 11.00.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.