19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
wtorek, 27 grudnia 2016 Liczba wyświetleń: 1079

Boże Narodzenie 2016

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania i pięknego przeżywania liturgii świąt Bożego Narodzenia. Przed nami drugi dzień świąt, Uroczystość św. Szczepana, męczennika. Msze święte w tym dniu jak w niedzielę. We wtorek święto, św. Jana Apostoła i Ewangelisty, a w środę świętych Młodzianków męczenników. W sobotę ostatni dzień 2016 roku. O godz. 17:00 odprawimy nieszpory z kazaniem na zakończenie Starego Roku. Podziękujmy za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem. Równocześnie przeprosimy Boga za wszelkie niewierności i zaniedbania. W czasie nieszporów odśpiewamy Suplikacje oraz dziękczynne Te Deum. Po nieszporach uroczysta Msza św. koncelebrowana. W najbliższą niedzielę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 6:30.
Boże Narodzenie 2016

Od wtorku rozpocznie się w całej parafii wizyta duszpasterska. Plan kolędy był zamieszczony w biuletynie a także dostępny jest w gablocie i na naszej stronie internetowej. Oprócz tego ministranci i lektorzy osobno powiadamiają o terminie wizyty.

Młodzież z grupy apostolskiej serdecznie dziękuje za ofiary składane przy okazji rozprowadzania sianka na stół wigilijny. Zebrano 1.201 zł i 2 Euro. Będą one przeznaczone na wspólny wyjazd formacyjny grupy.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. .: Elfryda Jędrzejczyk, Jan Ziąbek oraz Stanisław Jaśko. Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu.