25Czwartek, 25 kwietnia 2024Marek, Jarosław, Wasyl
niedziela, 4 stycznia 2015 Liczba wyświetleń: 1050

Ogłoszenia - 1 Niedziela po Bożym Narodzeniu

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do pięknego przeżycia liturgii świąt Bożego Narodzenia. We środę ostatni dzień 2014 roku. O godz. 17:00 odprawimy nieszpory z kazaniem na zakończenie Starego Roku. Podziękujmy za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem. Równocześnie przeprosimy Boga za wszelkie niewierności i zaniedbania. W czasie nieszporów odśpiewamy Suplikacje oraz dziękczynne Te Deum. Po nieszporach uroczysta Msza św. koncelebrowana We czwartek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. W piątek wspominać będziemy św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
Ogłoszenia - 1 Niedziela po Bożym Narodzeniu

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.00 Msza św. dla dzieci a od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i wieczorna Msza św. Ponieważ bardzo niedawno była spowiedź świąteczna przypominamy, że warunkiem istotnym odprawienia I piątku jest przyjęcie Komunii św. Jeżeli więc w dalszym ciągu trwamy w stanie łaski uświęcającej nie jest potrzebne ponowne przystępowanie do spowiedzi. Gdyby jednak zachodziła taka potrzeba, w konfesjonale będzie dyżurował jeden ksiądz. W sobotę wyjazd do chorych od godz. 9.00.

W dalszym ciągu trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska. Plan kolędy jest był zamieszczony w biuletynie a także dostępny jest w gablocie i na naszej stronie internetowej. Oprócz tego ministranci i lektorzy osobno powiadamiają o terminie wizyty.

W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Józefa Radoszewska, Adam Pamuła, Jan Kuca. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.