25Czwartek, 25 kwietnia 2024Marek, Jarosław, Wasyl
poniedziałek, 6 stycznia 2020 Liczba wyświetleń: 804

Ogłoszenia - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

Przed nami ostatni tydzień okresu Bożego Narodzenia. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele jak w niedzielę. Po każdej Mszy będzie można zabrać do swoich domów poświęconą kredę i kadzidło by w domach przedłużyć radość Objawienia Pańskiego. Przyszła niedziela będzie niedzielą Chrztu Pańskiego, która kończy czas liturgicznej radości z Narodzenia Chrystusa. Tradycyjnie jednak kolędy będziemy śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej. W tym roku przypadnie ono w niedzielę. Wtedy to tradycyjnym koncertem kolęd i pastorałek zakończymy śpiewanie kolęd.
Ogłoszenia - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu
W dalszym ciągu trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska. Kolejna część programu kolędy zamieszczona jest w dzisiejszym biuletynie. Dziękujemy wszystkim, którzy ciepło i serdecznie przyjmują u siebie swoich duszpasterzy. Przypominamy, że na kolędę należy przygotować krzyż, zapalone świece, wodę święconą i kropidło, a dzieci w wieku szkolnym również zeszyty do religii.

W tym miesiącu wyjątkowo, spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic będzie w Święto Trzech Króli, po Mszy o 9.30.

Po świątecznej przerwie wznawiamy próby scholi dziecięcej. W najbliższą sobotę próba o godz. 10.00. Bardzo prosimy o punktualność.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp.: Danuta Dyba. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Jutro tradycyjnie druga składka na ogrzewanie naszej świątyni.