03Poniedziałek, 3 października 2022Teresa, Gerard, Bogumił
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 Liczba wyświetleń: 333

Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: - jutro Uroczystość Wniebowzięcia Panny Marii. Msze św. w naszym kościele jak w niedziele. Na początku każdej liturgii poświęcenie ziół i kwiatów. Zachęcamy do pielęgnowania tego zwyczaju jako wyrazu wdzięczności Panu Bogu za plony ziemi. - we środę – św. Jacka, kapłana; - w sobotę – wspomnienie św. Bernarda, Opata.
Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła

We czwartek powróciła z pielgrzymki na Jasną Górę grupa pielgrzymów trzebińskich. Wszyscy cali i zdrowi dziękują za naszą modlitwę w ich intencji a my dziękujemy im za zaniesienie naszych modlitw przed tron Jasnogórskiej Pani.

W drugiej połowie września organizujemy 3 dniową pielgrzymkę do Sandomierza i okolicznych sanktuariów. Osoby które już się zapisały na wyjazd prosimy o potwierdzenie tego wpłatą zaliczki 300 zł. Są jeszcze wolne miejsca zatem zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, zatem składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Naszą najbliższą inwestycją będzie wykonanie i montaż nowych drzwi wewnętrznych do naszej świątyni.

Jak co roku, organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z którego dochód przeznaczony jest na wsparcie działalności misjonarzy na całym świecie. Zbiórka będzie miała miejsce we wtorek, 23 sierpnia.

Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. Do dzisiejszego numeru dołączona jest kolejna płyta CD z teksem Pisma św. Dziś księgi: Hioba, Psalmów i Przysłów. W zakrystii nabyć można kolejny numer pisma STAŚ.

Osoby które ostatnim czasie zgubiły coś ze swego mienia prosimy o sprawdzenie, czy zgubiona rzecz nie znajduje się przy figurze św. Antoniego, gdyż nagromadziło się tam sporo zgub pozostawianych w kościele.