03Poniedziałek, 3 października 2022Teresa, Gerard, Bogumił
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 29 sierpnia 2022 Liczba wyświetleń: 314

Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w sobotę – św. Grzegorza Wielkiego.
Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź dla uczniów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w piątek od godz. 16.00, po czym o 16.30 Msza św. dla nich, następnie dalszy ciąg spowiedzi i wieczorna Msza św. Wyjazd z posługą sakramentalną do chorych w sobotę od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać osoby chore i starsze w zakrystii. We czwartek tradycyjna Godzina Święta, czyli adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w piątek o godz. 16.30 a poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszaków w niedzielę  na Sumie o godz. 11.00.

Coroczna Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie miała miejsce w niedzielę 11 września. Na wyjazd można się nadal zapisać w zakrystii. Koszt wyjazdu 20 zł. Prosimy osoby które już się zapisały o potwierdzenie swojego wyjazdu. Zachęcamy do wyjazdu całymi rodzinami, również z rodzinami z dziećmi. Wyjazd w niedzielę o godz. 7:00 spod kościoła.

Gorąco zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj w numerze ciekawe artykuły o kulcie maryjnym. W zakrystii są też do nabycia dwa ostatnie egzemplarze sierpniowego wydania miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

W dalszym ciągu można się zapisać na wrześniową pielgrzymkę do Sandomierza. Termin wyjazdu 19-21 września. W programie pobyt w sanktuarium w Godowie-Kałkowie, na Świętym Krzyżu, w zamku Krzyżtopór  i wiele innych ciekawych miejsc. Cały program wyjazdu można otrzymać w zakrystii a także umieszczony jest na naszej stronie internetowej. Koszt wyjazdu: 550 zł.

Od piątku posługę wikariusza pełni u nas ks. Przemysław Szumiec. Witamy go serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy mu Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.

Od przyszłej niedzieli powracamy do normalnego rozkładu Mszy niedzielnych. Powraca Msza św. o 12.15 a wieczorna Msza św. odprawiana będzie o godz. 18.00. Sakramentu chrztu udzielamy w trzecią niedzielę miesiąca na Sumie o godz. 11.00.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Tadeusz Wójcik, Barbara Hoffman, Krystyna Łagan i Dorota Brożek . Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.