03Poniedziałek, 3 października 2022Teresa, Gerard, Bogumił
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 4 września 2022 Liczba wyświetleń: 228

Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - we czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Płokach. Naszym udziałem w odpuście będzie piesza pielgrzymka do Płok. Osoby chętne do wzięcia udziału, szczególnie spośród Róż Różańcowych, ale nie tylko. Wyjście sprzed naszego kościoła o godz. 16.00. Ponieważ nikt nie zgłosił chęci wspólnego powrotu autokarem, nie będziemy zamawiać wspólnego środka transportu.
Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Róż Różańcowych.

Grupa Anonimowych Alkoholików rozpoczęła już powakacyjne spotkania. Odbywają się we środy o godz. 19.00 w kawiarence.

Po wakacyjne przerwie wznawiamy wydawanie parafialnego biuletynu „Bliżej Apostołów”. Czekamy również na osoby chętne do włączenia się w redagowanie naszego tygodnika. Zachęcamy też potencjalnych reklamodawców do zamieszczania swoich reklam.

Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego, a w zakrystii jest już do nabycia wrześniowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

Dzieci chętne do zaangażowania się w parafialną scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 w Sali muzycznej Domu Parafialnego. Spotkania prowadzić będzie pani Ania Ostafin wraz mężem. Zapraszamy również chłopców do wstąpienia w szeregi ministrantów bądź lektorów. Opiekunem ministrantów i lektorów będzie ks. Przemysław.

Od najbliższej niedzieli w sposób szczególny zapraszamy rodziny z dziećmi na Mszę św. o godz. 12.15. Będzie to Msza św. dedykowana dzieciom właśnie. Będzie specjalnie do nich kierowane kazanie i modlitwa wraz z nimi.

W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp. Zofia Matan i Zofia Lasoń. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.