03Poniedziałek, 3 października 2022Teresa, Gerard, Bogumił
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 11 września 2022 Liczba wyświetleń: 243

Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: We środę święto Podwyższenia Krzyża świętego. Wieczorem na Mszy św. adoracja krzyża, na wzór adoracji wielkopiątkowej, a po Mszy św. tradycyjna procesja ze świecami na górę Bożniową pod krzyż jubileuszowy. Prosimy o przyniesienie bukietów poświęconych w Święto Matki Bożej Zielnej. We czwartek Matki Bożej Bolesnej.
Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

W przyszłym tygodniu rozpoczniemy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 rozpoczniemy trzydniowe rekolekcje dla klas VI, VII i VIII. W poniedziałek i we wtorek na Mszy wieczornej o godz. 18.00 spotkania rekolekcyjne. Na zakończenie rozprowadzone zostaną nowe indeksy. Koszt indeksu niezmiennie 5 zł.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy ministrantów i wszystkich chętnych do służby liturgicznej na spotkanie we czwartek po wieczornej Mszy św. Spotkania scholi dziecięcej w soboty o 9.00, grupy oazowej w piątek po Mszy wieczornej a dzieci Bożych w soboty o 10.30.

Wznawiamy też spotkania Kręgu Biblijnego. Będą się odbywać we wtorki o godz. 18.30. Pierwsze spotkanie 13 września.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Prawdopodobnie do końca września zostaną zamontowane nowe drzwi główne a następnie,  jeszcze przed zimą oboje drzwi bocznych.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Osoby wyjeżdżające na parafialną pielgrzymkę do Sandomierza zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św. Do tego czasu prosimy o wpłatę drugiej części opłaty w wysokości 250 zł.

W przyszłą niedzielę jako wspólnota parafialna włączymy się w akcję pomocy dla 6-letniego Szymka który choruje na złośliwego nowotwora i potrzebna mu jest kosztowna terapia onkologiczna. Będzie to zbiórka do puszek po każdej Mszy św. (również w sobotę wieczorem). Zachęcamy bardzo do włączenia się do tej akcji.

W ubiegłym tygodniu odeszli od nas śp. Michał Zaleski i Emanuela Smółka. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.