16Wtorek, 16 kwietnia 2024Julia, Erwina, Benedykt
wtorek, 24 września 2019 Liczba wyświetleń: 726

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Ojca Pio; - w piątek – św. Wincentego a’Paulo, kapłana; - w sobotę – św. Wacława, męczennika; Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się we wtorek o godz. 18:30 w Domu Parafialnym.
Spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek (jutro) o godz. 19:00 w kościele.

Wzorem lat ubiegłych, parafialny dzień chorych zorganizowany zostanie w sobotę 12 października. Jak w roku ubiegłym od 9.00 będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi, o 10.00 Msza św. a po niej spotkanie chorych z duszpasterzami. Już teraz prosimy rodziny i opiekunów ludzi chorych i starszych wiekiem o zapewnienie im możliwości dotarcia do kościoła. Jeżeli ktoś nie dysponuje pojazdem prosimy zgłosić to w kancelarii parafialnej.

W ubiegłą środę zakończyły się rekolekcje dla przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i tym samym rozpoczęło się samo przygotowanie. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tym tematem, bo nie będzie można przyłączyć się do przygotowania w terminie późniejszym. Terminy spotkań będą podane za tydzień.

Katechezy przygotowujące do zawarcia małżeństwa rozpoczną się w pierwszą niedzielę października. Potrwają przez cztery kolejne niedziele.

Zespół muzyczny „Boski Sqad” zaprasza nowych kandydatów zarówno garających na instrumentach jak i do śpiewu. Szczegóły w Biuletynie.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Kazimierz Dudek. Prośmy dla niego o Miłosierdzie Boże.