03Niedziela, 3 grudnia 2023Franciszek, Hilary, Ksawery
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 25 września 2022 Liczba wyświetleń: 392

Ogłoszenia - 26 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we wtorek – św. Wincentego a’Paulo; - we środę - św. Wacława, męczennika; - we czwartek – świętych Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała; - w piątek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; - w sobotę - św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Poranna Msza św. tego dnia przy ołtarzu św. Teresy.
Ogłoszenia - 26 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Wyjazd z Komunią św. do chorych od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać osoby starsze lub chore w zakrystii.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:15 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy świętej krótkie spotkanie rodziców tych dzieci w kościele.

Przypominamy, że rozpoczęło się już przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. W najbliższym czasie zostanie przedstawiony program zajęć dla poszczególnych grup.

Tegoroczny parafialny dzień chorych będzie tradycyjnie w drugą sobotę października, czyli 8 października. Już teraz prosimy by pomóc osobom starszym lub chorym w dotarciu w tym dniu do kościoła.

Od soboty zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17:30 dla dorosłych, a osobno dla dzieci od poniedziałku do piątku za pięć piąta po południu.

Spotkanie parafialnej scholi dziecięcej w najbliższą sobotę o godz. 9.00 w sali muzycznej domu katechetycznego. Serdecznie zapraszamy dzieci które śpiewały do tej pory jak i nowych kandydatów. Oczywiście za zgodą rodziców. Czekamy też na chętnych do włączenia się w grupę ministrantów. Spotkania grupy młodzieżowej w piątki po wieczornej Mszy św. a Oaza Dzieci Bożych w soboty o 10.30.

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii można nabyć ostatnich kilka egzemplarzy kalendarza ściennego na rok 2023 wydanego właśnie przez redakcję „Gościa Niedzielnego”.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Wanda Biernat. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.