28Czwartek, 28 marca 2024Aniela, Sykstus, Joanna
wtorek, 17 grudnia 2019 Liczba wyświetleń: 782

Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

Przez cały Adwent zapraszamy wszystkich na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00. Po Mszach świętych pod chórem można nabyć świece Caritas w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem pracowników kościoła za całoroczną pracę. Zachęcamy też do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przygotowaniu paczek dla najuboższych z naszej parafii służyć będą dary żywnościowe, które cały czas można składać do kosza przed kaplicą Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby zrobić do najbliższego wtorku włącznie, gdyż dary te będą rozdawane potrzebującym we środę, od godz. 14.00, w przyziemiu Domu Katechetycznego.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu
Spowiedź adwentowa będzie w naszej parafii w sobotę, 21 grudnia, od 7.00 do 10.00 przed południem i od 15.00 do 18.00 po południu. Wizyta z Komunią św. u chorych, których nie odwiedzamy co miesiąc, będzie również w tym dniu od godz.10.00. Tych chorych należy zgłosić w zakrystii lub kancelarii.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Posłuży ona do finansowania kosztów naszych przyszłorocznych planów inwestycyjnych.

Dziś po każdej Mszy św. Formacyjna Grupa Młodzieżowa rozprowadza własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe oraz sianko na stół wigilijny. Ofiary przy tym zebrane przeznaczone będą na wspólny wyjazd wakacyjny członków grupy. Zachęcamy do wsparcia ich inicjatywy.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: ++ Kazimierz Róż, Wiesław Zając, Stanisław Pilarczyk i Zenon Zając. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.