19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
niedziela, 26 listopada 2017 Liczba wyświetleń: 1026

Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła Chrystusa Króla

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we czwartek – św. Andrzeja Apostoła; - W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Na Mszy św. o godz. 6.30 poświęcone zostaną opłatki na wigilię Bożego Narodzenia. Informujemy, że nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach i nikt nie ma od nas takiego upoważnienia. Ofiary składane przy opłatkach są wynagrodzeniem dla pracowników kościoła za całoroczną pracę.
Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła Chrystusa Króla
Zapraszamy wszystkich na Roraty które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o 7.00. W niedziele rorat się nie odprawia. Dzieci zachęcamy do przynoszenia na Roraty lampionów, symboli adwentowego czuwania i oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W dzisiejszym Biuletynie „Bliżej Apostołów” znaleźć można instrukcję na własnoręczne zrobienie takiego lampionu.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca grudnia. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.00 po czym o 16.00 Msza św. dla nich a potem dalszy ciąg spowiedzi i wieczorna Msza św. Wyjazd z Komunią św. do chorych w sobotę od godz. 9.00.

W dalszym ciągu prosimy pary małżeńskie, które w tym roku obchodzą swoje jubileusze małżeństwa o zgłoszenie tego w zakrystii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w czerwcowej pielgrzymce do Gruzji i Armenii. Szczegóły wyjazdu i zapisy w zakrystii.

W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Lucyna Matusik. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.