19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
sobota, 21 listopada 2009 Liczba wyświetleń: 1183

Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła - Uroczystość Chrystusa Króla

Dziś ostatni dzień wizytacji kanonicznej, którą w naszej parafii przeprowadza ks. Biskup Jan Zając. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie Róże Różańcowe, na mszę świętą wieczorną o godz. 18:00, która zakończy wizytację. Pożegnamy wtedy wspólnie ks. Biskupa.
Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła - Uroczystość Chrystusa Króla
  • W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Na mszy św. o 6.30 zostaną poświęcone opłatki, które będzie można nabyć we wszystkie niedziele Adwentu po mszach świętych pod chórem u Sióstr pracujących w naszej parafii. Informujemy, że nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach i nikt nie ma od nas takiego upoważnienia. Ofiary składane przy opłatkach są wynagrodzeniem dla naszych Sióstr za całoroczną pracę.
  • Tradycyjnie również w czasie Adwentu Panie z Caritas będą rozprowadzać w kiosku pod chórem świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które zapłoną na naszych stołach w Wigilię i w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
  • Od poniedziałku po przyszłej niedzieli zapraszamy także na roraty, które odprawiać będziemy w dni powszednie o 18:00, a w soboty o 7:00 rano.
  • Przypominamy wszystkim wyjeżdżającym na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej, że wyjazd autokarem sprzed kościoła na lotnisko Okęcie w Warszawie nastąpi w przyszłą niedzielę w nocy, o godz. 1:00.
  • W zakrystii są jeszcze ostatnie darmowe wejściówki na przedstawienie w „Sokole” przygotowane przez naszą parafię „Czekając na…”. Zapraszamy.
  • Zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami, który odmawiamy przez cały listopad codziennie o godz. 17.30.
  • W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Malczyka. Prośmy Boga o Miłosierdzie dla niego.