19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
niedziela, 12 maja 2019 Liczba wyświetleń: 721

Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: We wtorek – św. Macieja Apostoła; We czwartek – św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika; Wszystkim solenizantom składamy z tej okazji serdeczne życzenia imieninowe. W przyszłą niedzielę będziemy gościli alumnów Krakowskiego Seminarium Duchownego. W ramach tzw. Niedzieli Powołań będą głosili u nas kazania oraz spotkają się z grupami młodzieży. O 10.30 spotkanie z liturgiczną służbą ołtarza. Po Mszy św. o godz. 12.15 z kandydatami przygotowującymi się do Bierzmowania, a po południu, o 17.00 z naszą młodzieżową grupą apostolską. Będzie to również trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie majową składką inwestycyjną.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna
Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Osiemnaścioro dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczy we Mszy św. przyjmując Ciało Chrystusa. Do przyszłego piątku trwać będzie tzw. Biały Tydzień. Dzieci wraz ze swoimi bliskimi będą brać udział w wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.

Przypominamy, że majówki są u nas codziennie po wieczornej Mszy św.

Tradycyjny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka będzie miał w tym roku miejsce w niedzielę 26 maja. Już teraz serdecznie zapraszamy.

We wtorek 14 maja o godz. 18:45 w parafialnej kawiarence odbędzie się spotkanie wszystkich chętnych,  którzy chcieliby włączyć się w organizację pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w dniach 7-11 sierpnia br. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Grupa „Misericordi”, z parafii w Sierszy zaprasza do wzięcia udziału w 4 edycji zbiórki krwi. Krew będzie można oddać w niedzielę 19 maja na rynku w Trzebini od godz. 9.00 do 13.00.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Pamuła. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu.