29Piątek, 29 marca 2024Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
niedziela, 8 lutego 2015 Liczba wyświetleń: 1141

Ogłoszenia - 5 Niedziala Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we wtorek – św. Scholastyki, we środę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy dzień chorego. W naszej parafii dzień chorych tradycyjnie obchodzimy we wrześniu; w sobotę św. Cyryla i Metodego, patronów Europy Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Przypominamy, że wszystkie rzeczy zagubione, zostawione przez zapomnienie w kościele są zawsze składane pod figurą św. Antoniego. Tam należy ich szukać, a gdy się znajdzie trzeba św. Antoniemu podziękować.
Ogłoszenia - 5 Niedziala Zwykła

Jutro (poniedziałek) o godz. 16.30 wznowienie spotkań klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania. Również jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.

Do końca lutego można składać swoje deklaracje przyjęcia młodych ludzi do swoich domów, w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Józefę Kutek. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.