25Czwartek, 25 kwietnia 2024Marek, Jarosław, Wasyl
niedziela, 19 maja 2019 Liczba wyświetleń: 778

Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w piątek – wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych W najbliższą środę o godz. 16:30 spotkanie uczniów klas siódmych w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Redakcja Biuletynu „Bliżej Apostołów” zachęca wszystkich przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą o rozważenie możliwości reklamy swojej firmy w naszym parafialnym tygodniku. Wpływy z tego tytułu pozwolą na dalsze wydawanie naszej nieodpłatnej gazety. Jest również potrzeba pomocy dla naszej parafii w dziedzinie informatyki i komputera. Jeżeli są między nami informatycy, którzy zechcą pomóc w przeprogramowaniu systemu operacyjnego obsługującego biuro parafialne to serdecznie zachęcamy do kontaktu z księdzem proboszczem.
Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna
Przez cały maj, nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy.

Tradycyjny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę 26 maja. Rozpoczęcie zabawy od godz. 16.00 Szczegóły zamieszczone są na plakatach.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary w ramach składki inwestycyjnej. W połowie czerwca rozpoczną się prace przy wymianie naszej sieci wodociągowej na wszystkich jej odcinkach.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Maciej Głuch i Zdzisław Nalepa. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.