19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
niedziela, 2 czerwca 2019 Liczba wyświetleń: 629

Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w piątek święto Nawiedzenia Matki Bożej Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a po niej, w poniedziałek 3 czerwca będzie bierzmowanie młodzieży z klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum. Bierzmowania w tym dniu, o godz. 18.00 udzieli ks. Bp Jan Zając. Spowiedź przed Bierzmowaniem dla kandydatów i świadków będzie w sobotę 1 czerwca od godz. 16:00. Intencje mszalne przyjęte na 3 czerwca wieczorem będą odprawione tego samego dnia o godz. 7:00.
Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna
W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Wizyta z Komunią św. u chorych od godz. 9.00.

Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca czerwca. Składka na tacę będzie coroczną składką na sprzątanie naszej świątyni.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

Dziś tradycyjny Festyn z okazji Dnia Matki Dziecka. Rozpoczęcie od godz. 16.00. Szczegóły zamieszczone są na plakatach.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Roman Józefczyk. Prośmy dla niego o Miłosierdzie Boże.

Na zakończenie Mszy św. śpiewać będziemy starą polską pieśń „Królu Boże Abrahama”, jako prośbę o ustanie deszczu i dobrą pogodę.