25Czwartek, 25 kwietnia 2024Marek, Jarosław, Wasyl
niedziela, 28 maja 2017 Liczba wyświetleń: 916

Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE

1W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej; we środę Święto Nawiedzenia NMP; w czwartek św. Justyna; w piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.00 po czym o 16.00 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi. w sobotę – pierwszych męczenników Ugandyjskich, Karola Lwangi i towarzyszy; Wyjazd z Komunią św. do chorych od godz. 9.00 Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.
Ogłoszenia - 7 Niedziela Wielkanocna WNIEBOWSTĄPIENIE
Do środy nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św. Od czwartku nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa również codziennie po wieczornej Mszy św. W sobotę Róże Różańcowe zapraszają na modlitwę różańcową w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 17.30.

Dzisiaj tradycyjny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. Rozpoczęcie zabawy od godz. 14.00. Szczegóły zamieszczone są na plakatach.

Za tydzień w I niedzielę czerwca składka jak co roku przeznaczona będzie na sprzątanie naszego kościoła.

Od przyszłej niedzieli wieczorna Msza św. w niedzielę będzie odprawiana o godz. 19.00. Tak będzie aż do końca sierpnia.

Dzieci i młodzież zachęcamy i zapraszamy na wyjazd na wakacyjne rekolekcje apostolskie. Jest wyjazd tygodniowy, koszt 350 zł. Zapisy na piątkowych spotkaniach grupy Mały Apostoł lub w zakrystii.

Spowiedź dla tegorocznych kandydatów do bierzmowania i ich rodzin będzie w tym tygodniu w I piątek miesiąca od godz. 15.30

W zakrystii można nabyć reprodukcje odnowionego ostatnio obrazu św. Anny a także wszystkich pozostałych odnowionych obrazów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Kazimierz Siemek i Marek Knapik. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.