29Piątek, 29 marca 2024Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
niedziela, 27 grudnia 2015 Liczba wyświetleń: 1235

Ogłoszenia - Niedziela po Bożym Narodzeniu (św. Rodziny)

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.30 pary małżeńskie obchodzące swoje złote i srebrne Jubileusze odnawiały swoje małżeńskie śluby. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do pięknego przeżycia liturgii świąt Bożego Narodzenia. We czwartek ostatni dzień 2015 roku. O godz. 17:00 odprawimy nieszpory z kazaniem na zakończenie Starego Roku. Podziękujmy za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem. Równocześnie przeprosimy Boga za wszelkie niewierności i zaniedbania. W czasie nieszporów odśpiewamy Suplikacje oraz dziękczynne Te Deum. Po nieszporach uroczysta Msza św. koncelebrowana.
Ogłoszenia - Niedziela po Bożym Narodzeniu (św. Rodziny)
W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 6:30.

W sobotę wspominać będziemy św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Będzie to pierwsza sobota miesiąca. Z Komunią św. do chorych pojedziemy od godz. 9.00.

Od jutra rozpocznie się w całej parafii wizyta duszpasterska. Plan kolędy był zamieszczony w biuletynie a także dostępny jest w gablocie i na naszej stronie internetowej. Oprócz tego ministranci i lektorzy osobno powiadamiają o terminie wizyty.

Młodzież z naszej parafii w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w dalszym ciągu rozprowadza statuetki naszych patronów św. Piotra i Pawła jako cegiełki wspomagające finansowanie odnowienia wnętrza naszego kościoła. Zachęcamy do nabywania statuetek szczególnie tych, którzy jeszcze nie mają ich w swoich domach.