20Sobota, 20 kwietnia 2024Agnieszka, Teodor, Czesław
niedziela, 5 czerwca 2011 Liczba wyświetleń: 1164

Ogłoszenia - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we środę – wspomnienie św. Jadwigi królowej - w piątek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa - w sobotę – wspomnienie św. Barnaby, apostoła. Również w sobotę, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się uroczystość wprowadzenie relikwii bł. Jana Pawła II. Szczegóły programu tego wydarzenia na plakatach. -  w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki). W tym dniu będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na potrzeby budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
Ogłoszenia - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po wieczornej Mszy św. Przypominamy że aż do końca wakacji niedzielna wieczorna Msza św. odprawiana będzie o godz. 19.00.

Dobiegają końca prace przy wejściu do naszego kościoła. Zostało do wymalowania wnętrze krypty przedpogrzebowej i uzupełnienie szczelin między kostką brukową. Trwają jednocześnie prace przy naprawie poszycia dachowego przy wieży a także zabezpieczanie dachu nad bocznym, północnym wejściem do kościoła gdzie z powodu przeciekania wody odpadł tynk oraz naprawa zwieńczenia muru przy bocznym wejściu południowym.

Bóg zapłać wszystkim, którzy dzisiaj złożyli ofiary na sprzątanie kościoła.