19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon

Jak nietrudno się domyślić, to Pan Bóg nas poskładał w zespół, stąd ta nazwa. Daleko nam do zawodowców, nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami. Ale ubogacanie liturgii sprawia nam wiele radości i satysfakcji, i tym w gruncie rzeczy chcemy się zajmować.

Zespół formuje się od stycznia 2019 roku i ciągle zaprasza nowe osoby. Muzyków dowolnych instrumentów i głosy dowolnych tonacji. Chcemy naszą muzyką otwierać serca na Bożą łaskę, chwaląc Go i uwielbiając. Jeśli więc chcesz dołączyć do naszego grona zapraszamy na spotkania do parafialnej kawiarenki w czwartki o godz. 19:00.

Naszym celem jest ubogacanie śpiewem liturgii podczas Mszy i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Pierwsze realizujemy podczas Mszy św. o godz. 11:00 w drugie i czwarte niedziele miesiąca, a drugie prowadząc pierwszoczwartkowe adoracje razem z Grupą "Misterium" i wszystkimi chętnymi.

Pozwólcie wspierać się nawzajem Dobrą Nowiną o Chrystusie!

Niech nam wszystkim dobry Bóg błogosławi!