09Wtorek, 9 sierpnia 2022Klara, Roman, Romuald
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 19.00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia

Jak nietrudno się domyślić to Pan Bóg nas poskładał w zespół, stąd ta nazwa. Daleko nam do zawodowców, nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami. Ale ubogacanie liturgii sprawia nam wiele radości i satysfakcji, i tym w gruncie rzeczy chcemy się zajmować.

Zespół formuje się od stycznia 2019 roku, i ciągle zaprasza nowe osoby. Muzyków dowolnych instrumentów i głosy dowolnych tonacji. Chcemy naszą muzyką otwierać serca na Bożą łaskę, chwaląc Go i uwielbiając.

Naszym celem było, aby w każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz 12:15 dawać Panu coś od siebie. Aktualnie nie jest to możliwe, ale nie upadamy na duchu, że kiedyś nasz śpiew wróci do naszego kościoła. Tymczasem pozwólcie wspierać się nawzajem Dobrą Nowiną o Chrystusie! Niech nam wszystkim dobry Bóg błogosławi!