::: Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, .

2019-01-27
W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu, we czwartek – św. Jana Bosco, w sobotę Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy poświęcenie świec gromnicznych. Jeśli ktoś nie ma gromnicy, można ją nabyć w zakrystii.

Dziś o godz. 16.00 rozpocznie się doroczny powiatowy koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu zakończy się w naszej parafii wizyta duszpasterska. Jej podsumowaniem będzie Msza św. w intencji wszystkich, którzy przyjmowali nas po kolędzie. Zapraszamy zatem do wspólnej modlitwy dziękczynnej i z prośbą o Bożą Opiekę dla rodzin w Święto Matki Bożej Gromnicznej na godz. 18.00. Na tej Mszy poświęcone również będą książeczki do modlitwy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Od pierwszej niedzieli lutego, czyli 3 lutego rozpoczną się w naszym dekanacie, a konkretnie w naszej parafii, katechezy dla narzeczonych, przygotowujące do zawarcia sakramentu małżeństwa. Potrwają cztery kolejne niedziele. Początek zawsze o godz. 14.30 w sali katechetycznej naszego domu parafialnego. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie. Następne cykle katechez odbędą się w marcu i w maju.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od 15.00, po czym o 16.00 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi do wieczornej Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę wizyta z Komunią św. u chorych od godz. 9.00.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. Do dzisiejszego wydania dołączona jest płyta z filmem „Bóg nie umarł”.

Spotkanie poświąteczne Róż Różańcowych odbędzie się w najbliższy wtorek, o godz. 18.30 w kawiarence. Serdecznie zapraszamy.

W ubiegłym tygodniu odeszli do pana śp. Michalina Wieciech-Zwolińska i Elżbieta Fabisiak. Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu.

Odwiedzono 16198801 razy