28Wtorek, 28 maja 2024Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 23 października 2023 Liczba wyświetleń: 325

Ogłoszenia - 29 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu w sobotę wspomnienie św. Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia imieninowe. Przyszła niedziela to Uroczystość poświęcenia kościoła.
Ogłoszenia - 29 Niedziela Zwykła

W dalszym ciągu zachęcamy chłopców z klas czwartych i starszych do wstąpienia w szeregi ministrantów a dziewczynki do parafialnej scholi dziecięcej. Spotkania scholi odbywają się w soboty o godz. 9.00 w sali muzycznej.

W ubiegłą niedzielę wspomagaliśmy Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na stypendia dla zdolnej, ale biednej młodzieży zebraliśmy 4.411,11, 10 Euro i 5 dolarów zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawco. Pieniądze zostały już przekazane na konto fundacji.

Krąg biblijny spotyka się we wtorki po mszy wieczornej. Grupa Młodzieżowa- w piątki godz. 19.00. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. Pod chórem są do nabycia dwa ostatnie egzemplarze pisma dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Za tydzień we środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Zatroszczmy się o pamięć o naszych zmarłych, zarówno dbając o groby jak i modląc się za nich, zamawiając też wypominki. W dzień Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny Msza św. na cmentarzu o godz. 15.00. Intencje tej Mszy można zamawiać w zakrystii bądź w kancelarii.

Jak co roku, w Dzień Wszystkich Świętych, członkowie Rady Parafialnej, Zespołu Misterium, Redakcji Biuletynu oraz zespołu muzycznego i młodzież prowadzić będą na naszym cmentarzu kwestę, przeznaczoną na potrzeby naszego cmentarza.

Pierwsza w tym roku składka na ogrzewanie naszej świątyni będzie w pierwszą niedzielę listopada. Druga taka składka będzie w Święto Trzech Króli.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Maria Musialik, Adam Ściebura, Stanisław Pająk, Alicja Kostka i Władysław Głuch. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.