23Piątek, 23 kwietnia 2021Jerzy, Wojciech
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 16:30, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia

Chrzest

Sakrament chrztu sprawowany jest w naszej parafii po indywidualnym ustaleniu terminu z rodzicami dziecka. Aby ochrzcić dziecko należy przedstawić...

Chrzest
Bierzmowanie

Bierzmowanie to sakrament, w którym Duch Święty umacnia chrześcijanina, aby swoją wiarę mężnie wyznawał, bronił jej i według niej żył.

Pokuta i pojednanie

Sakrament pokuty jest spotkaniem z przebaczającym Chrystusem w znaku sakramentalnym, który odpuszcza grzechy przez posługę kapłana.

Pokuta i pojednanie
Eucharystia

Eucharystia jest "źródłem i zarazem szczytem całego życia chrześcijańskiego" (KKK 1324)

Małżeństwo

Sugerujemy, aby na samym początku zarezerwować w kancelarii termin planowanego ślubu nawet 6 miesięcy wcześniej, gdyż w niektórych okresach roku mogą wystąpić problemy z ustaleniem dogodnego dnia i godziny ze względu na dużą ilość par.

Małżeństwo
Namaszczenie chorych

Jest to sakrament, w którym ciężko chory otrzymuje przez namaszczenie olejem św. i modlitwę kapłana szczególne łaski, ulgę w cierpieniu, a niekiedy przywrócenie zdrowia.