26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 25 grudnia 2022 Liczba wyświetleń: 881

Ogłoszenia - Boże Narodzenie

W liturgii w tym tygodniu: jutro drugi dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, święto św. Szczepana. Msze święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. We wtorek św. Jana Apostoła i Ewangelisty, we środę świętych Młodzianków, a przyszła Niedziela to uroczystość św. Bożej Rodzicielki. Tego dnia powitamy Nowy Rok 2023. W sobotę wieczorem o godz. 17.00 uroczyste nieszpory na zakończenie starego roku. Podziękujemy Panu Bogu za wszelkie dobro z Jego ręki otrzymane i przeprosimy za wszelkie zło z naszej strony. Po nieszporach uroczysta Msza św. koncelebrowana.
Ogłoszenia - Boże Narodzenie

W Nowy Rok nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Pozostałe Msze jak w niedziele.

Do przyszłej soboty trwać będzie Oktawa Narodzenia Pańskiego. Z tego powodu w piątek nie będzie obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Zachęcamy do zabierania do domów kalendarza parafialnego na 2023 rok. Zostało jeszcze kilka egzemplarzy „Gościa Niedzielnego”. Obecne wydanie przeznaczone jest na dwa tygodnie. Cena egzemplarza to 15 zł.  Zachęcamy do jego nabycia i czytania.

W dzisiejszym biuletynie podane są już pierwsze terminy tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Oczywiście dotyczą one tych osób, które zgłosiły chęć przyjęcia kolędy, a nie całej ulicy czy bloku. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Józef Kumala. Prośmy dla niego o Miłosierdzie Boże.