26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
wtorek, 2 stycznia 2024 Liczba wyświetleń: 405

Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny

Dzisiaj ostatni dzień roku 2023. Za wszystkie dobra jakie z Bożej ręki otrzymaliśmy podziękujemy na uroczystych nieszporach, dzisiaj o godz. 17.00 po czym odprawimy Mszę św. dziękczynną za miniony rok. Przypomina o tym również nasz nowy parafialny kalendarz, który można sobie zabrać do domu.
Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny

Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Pozostałe Msze jak w porządku niedzielnym. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele jak w niedzielę. Po każdej Mszy będzie można zabrać do swoich domów poświęconą kredę i kadzidło by w domach przedłużyć radość Objawienia Pańskiego. W tym dniu tradycyjnie druga składka na ogrzewanie naszej świątyni.

Przyszła niedziela będzie niedzielą Chrztu Pańskiego, która kończy czas liturgicznej radości z Narodzenia Chrystusa.

Szkoła Podstawowa nr 8 wraz z naszą parafią organizuje wieczór kolęd i przedstawienie dla osób starszych. 10 stycznia (środa) o godz. 17.00. Już teraz serdecznie zapraszamy naszych seniorów.

W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.00 po czym Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi. We czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

Ponieważ w tym miesiącu pierwsza sobota wypada w święto Trzech Króli, nie będzie tradycyjnego wyjazdu do chorych, jeżeli jednak ktoś bardzo pragnie przyjąć sakrament pokuty i Komunii św. prosimy indywidualnie ustalić termin  w zakrystii.

Trwa wizyta duszpasterska. Zakończone już zostało przyjmowanie zgłoszeń. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie duszpasterzy. Osoby które zgłosiły chęć przyjęcia kolędy prosimy o sprawdzanie terminu kolędy w naszym Biuletynie.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Wanda Waśnik. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.