21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 1 stycznia 2023 Liczba wyświetleń: 928

Ogłoszenia - Nowy Rok 2023

Przed nami ostatni tydzień okresu Bożego Narodzenia. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele jak w niedzielę. Po każdej Mszy będzie można zabrać do swoich domów poświęconą kredę i kadzidło, by w domach przedłużyć radość Objawienia Pańskiego. Przyszła niedziela będzie niedzielą Chrztu Pańskiego, która kończy czas liturgicznej radości z Narodzenia Chrystusa. Tradycyjnie jednak kolędy będziemy śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej.
Ogłoszenia - Nowy Rok 2023

Za tydzień druga niedziela miesiąca, spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic, po Mszy o 9:30.

W piątek, w Święto Trzech Króli, tradycyjnie druga składka na ogrzewanie naszej świątyni. Będzie to również I piątek miesiąca. Nie będzie tradycyjnej Mszy dla dzieci o godz. 16:30. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:15.

W pierwszą sobotę miesiąca wyjazd z posługą do chorych od godz. 9:00. Chorych i starszych można zgłaszać w zakrystii.

W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej.

Ukazał się kolejny, styczniowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”. Jest do nabycia w zakrystii. Jest też do zabrania kalendarz parafialny na nowy rok.

Trwa wizyta duszpasterska. Zakończone już zostało przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczną kolędę. Osoby, które zgłosiły chęć przyjęcia kolędy, prosimy o sprawdzanie terminu w Biuletynie „Bliżej Apostołów”.

Od najbliższej środy na Mszy wieczornej będziemy się modlić w ramach Mszy zbiorowej za zmarłych żegnanych w ostatnim czasie. Przed Mszą różaniec o godz. 17:30.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Lucyna Mucha i Witold Koprowski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.