21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
sobota, 8 kwietnia 2023 Liczba wyświetleń: 439

Msza św. zbiorowa za zmarłych - 12.04.2023 r. oraz 14.04.2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecają się nasi bliscy Zmarli

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

ŚRODA, 12 KWIETNIA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Mieczysław Chełczyński, od Elżbiety i Krzysztofa Domiczek
  • + Kazimierz Pałka, od rodziny Piechota
  • + Krzysztof Trębacz, od Teresy Serafin z rodziną
  • + Wacław Adamczyk, od kolegi Roberta z żoną i synami
  • + Anna Rozmus, od koleżanek i kolegów z Zakładu Piekarniczego „KŁOS”
  • + Stanisław i Mirosława Kucek, od sąsiadów z ul. Głogowej
  • + Renata Gleń, od koleżanki Barbary
  • + Jerzy Brzózka, od rodziny Zając z bloku 5
  • + Teresa Rebs-Mańkowska, od rodziny Urbański
  • + Lucyna Mucha, od rodzin: Urbański i Bąk
  • + Kazimierz Kos, od sąsiadów z bloku 7
  • + Marian Kawala, od rodziny Jędrzejczyk
  • + Halina Skrzypkowska, od byłej Rady Parafialnej
  • + Kazimierz Zdebik, od Danuty i Józefa Kęskiewicz
  • + Stanisław Brotoń, od chrześnicy Iwony
  • + Maria Tybor, od chrześnicy Magdaleny z Babic z rodziną
  • + Julia Przykorzyńska, od rodziców i rodzeństwa
  • + Władysław Pytlowski, od córki Karoliny z narzeczonym
  • + Jerzy Kurek, od syna z rodziną
  • + Henryka Lasoń, od synowej Jolanty i wnuka
  • + Małgorzata Pytlowska, od męża, córki, syna i wnucząt

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK, 14 KWIETNIA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Zofia Kubik, w 19 r. śmierci
  • + Nikola Piędel, od rodzin: Harkot, Ślusarczyk i Godyń
  • + Marian Rozmus, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Leszek Malinowski, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Zofia Trębacz, od Dyrekcji i Nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu
  • + Michał Zaleski, od Danuty z rodziną z Krakowa
  • + Henryk Sikora, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Joanna Jaśko, od Joanny z Moniką
  • + Witold Koprowski, od sąsiadów z bloku 14
  • + Zofia Pasek, od sąsiadów z ul. Wiśniowej blok 3, 4 i 6
  • + Adam Pstrucha, od rodzin: Kaszuba i Wójcik
  • + Andrzej Smółka, od kuzynki Aleksandry z rodziną
  • + Ludwika Jastrzębska, od Barbary, Edmunda i Anity Chojnackich
  • + Monika Czarnik, od chrześniaka Tymoteusza z Weroniką
  • + Tadeusz Kucharczyk, od sąsiadów z bloku 5
  • + Józef Malinowski, od siostry Marii Skwara z rodziną z Łężan
  • + Artur Kramarczyk, od brata Piotra z rodziną
  • + Stanisław Brotoń, od siostry Kazimiery z rodziną
  • + Eugeniusz Ciupek, od córki Ewy z rodziną
  • + Weronika Pająk, od rodziny Jakóbik
  • + Julia Przykorzyńska, od chrzestnego
  • + Zdzisław Gaj, od wnuka Mateusza z mamą
  • + Jerzy Kurek, od żony