21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
sobota, 17 czerwca 2023 Liczba wyświetleń: 300

Msza św. zbiorowa za zmarłych - 21.06.2023 r. oraz 23.06.2023 r.

Miłosierdziu Bożemu polecają się nasi bliscy Zmarli

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

ŚRODA, 21 CZERWCA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Kazimierz Pałka, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Anna Rozmus, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Jerzy Brzózka, od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
  • + Kazimierz Zdebik, od rodzin: Głogowski, Strześniewski i Rusnak
  • + Stanisław Brotoń, od chrzestnego z żoną
  • + Maria Tybor, od sąsiadów z bloku 15
  • + Julia Przykorzyńska, od Marii i Andrzeja Piotrowskich z rodziną
  • + Władysław Pytlowski, od sąsiadów z ul. Słowackiego i ul. Kilińskiego
  • + Adam Zmarzły, od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Alwerni
  • + Teresa Surma, od Ewy i Franciszka z Muszyny
  • + Jan Papiernik, od sąsiadów z ul. Słonecznej
  • + Zygmunt Batko, od siostrzeńca Stanisława
  • + Paweł Pabis, od kuzynki Ernesty z rodziną
  • + Zofia Marcisz, od rodziny Knap
  • + Jan Lempart, od rodziny Korpała
  • + Józefa Radło, od sąsiadów z bloku 15
  • + Lucyna Warzecha, od Rady Osiedla „Piaski”
  • + Zofia Oleksiewicz, od chrześnicy z rodziną
  • + Bronisław Popiela, od rodziców

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK, 23 CZERWCA 2023 R., GODZ. 18:00

  • + Zofia Pasek, od Macieja Pasionek z Laskowej
  • + Adam Pstrucha, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Andrzej Smółka, od kolegów z Oddziału Mechanicznego KWK PIAST
  • + Monika Czarnik, od Ewy Szczodrowskiej z rodziną
  • + Józef Malinowski, od rodziny Piwowarczyk
  • + Artur Kramarczyk, od Klubu Sportowego LKS „Ruch Młoszowa”
  • + Stanisław Brotoń, od rodziny Warzecha
  • + Eugeniusz Ciupek, od Róży pw. św. Ojca Pio
  • + Weronika Pająk, od rodzin: Kędzior i Biela
  • + Julia Przykorzyńska, od wędkarzy
  • + Adam Zmarzły, od Zakładu Pogrzebowego „Gielarowski”
  • + Marian Popiela, od sąsiadów: Beaty i Zbigniewa Ubik
  • + Małgorzata Kościelna, od sąsiadów z bloku 15
  • + Teresa Surma, od koleżanek z Laboratorium
  • + Krystyna Pocztowska, od sąsiadów z bloku 15
  • + Jan Papiernik, od sąsiadów z ul. Słonecznej
  • + Henryk Kasprzyk, od rodzin: Woszczyna i Stachańczyk
  • + Barbara Gierlach, od koleżanek i kolegów z pracy z firmy „Dan Cake”
  • + Czesław Słowiński, od żony Wiesławy