20Sobota, 20 lipca 2024Czesław, Hieronim, Fryderyk
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 3 stycznia 2022 Liczba wyświetleń: 873

Ogłoszenia - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

Przed nami ostatni tydzień okresu Bożego Narodzenia. We czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele jak w niedzielę. Po każdej Mszy będzie można zabrać do swoich domów poświęconą kredę i kadzidło by w domach przedłużyć radość Objawienia Pańskiego. Przyszła niedziela będzie niedzielą Chrztu Pańskiego, która kończy czas liturgicznej radości z Narodzenia Chrystusa. Tradycyjnie jednak kolędy będziemy śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej.
Ogłoszenia - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

We czwartek, w święto Trzech Króli tradycyjnie druga składka na ogrzewanie naszej świątyni. Tego dnia będziemy w naszej parafii gościć góralski zespół folklorystyczny „Spod Turbaca”, który da nam koncert kolęd i pastorałek. Rozpoczęcie koncertu o godz. 10.30 do Mszy o 11.00. Będzie też można nabyć płytę z utworami śpiewaków i kapeli góralskiej.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 spotkanie Róż Różańcowych.

W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla dzieci i dalszy ciąg spowiedzi.

Ukazał się kolejny, styczniowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”. Jest do nabycia w zakrystii. Zachęcamy też do nabycia Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa dla dzieci.

W tym roku zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w domach, odwołanej z powodu pandemii zaprosimy naszych parafian na spotkania kolędowe do kościoła. W przyszłym tygodniu wydrukowany zostanie w biuletynie harmonogram tych spotkań. Będzie to tydzień od 10 do 13 stycznia codziennie o godz. 18.00. Szczegóły zostaną podane w przyszłą niedzielę.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Jerzy Kubinek i Kazimierz Tryfanów. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.