01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 26 grudnia 2021 Liczba wyświetleń: 811

Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Jana Apostoła i Ewangelisty, we wtorek świętych Młodzianków, w sobotę uroczystość św. Bożej Rodzicielki. Tego dnia powitamy Nowy Rok 2022. W piątek wieczorem o godz. 17.00 uroczyste nieszpory na zakończenie starego roku. Podziękujemy Panu Bogu za wszelkie dobro z Jego ręki otrzymane i przeprosimy za wszelkie zło z naszej strony. Po nieszporach uroczysta Msza św. koncelebrowana.
Ogłoszenia - Niedziela Świętej Rodziny

W Nowy Rok nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Pozostałe Msze jak w niedziele.

Do przyszłej soboty trwać będzie Oktawa Narodzenia Pańskiego. Z tego powodu w piątek nie będzie obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Zachęcamy do zabierania do domów kalendarza parafialnego na 2022 rok. Zostało jeszcze kilka egzemplarzy „Gościa Niedzielnego”. Obecne wydanie przeznaczone jest na dwa tygodnie. Zachęcamy do jego nabycia i czytania.

Jak już ogłaszaliśmy, w tym roku również z powodu epidemii nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, czyli kolędy. Jeżeli w ostatnim czasie ktoś zamieszkał w nowym domu bądź mieszkaniu i pragnie je poświęcić, prosimy o zgłaszanie takiej prośby u ks. Proboszcza.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Jadwiga Kumala, Czesław Mikołajewicz, Marta Ciepichał, Teofila Zielińska, Tadeusz Feliksik i Bolesław Orszak. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.