20Sobota, 20 lipca 2024Czesław, Hieronim, Fryderyk
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 16 czerwca 2024 Liczba wyświetleń: 303

Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

W liturgii jutro wspomnienie św. Brata Alberta, w piątek św. Alojzego Gonzagi. Przez cały czerwiec po Mszach św. wieczornych odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, z wyjątkiem piątków, kiedy litania jest śpiewana na zakończenie adoracji o godz. 17:45. Zapraszamy do modlitwy.
Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” dla dorosłych i „Małego gościa” dla dzieci. Jest też do nabycia kilka numerów Pisma STAŚ a także ostatnie egzemplarze miesięcznika historycznego odpowiadającego na pytanie czy św. Piotr na pewno był w Rzymie oraz jak wyglądało życie religijne w czasie okupacji niemieckiej w Polsce.

Uczniów klas 6 i 7 prosimy o zwrócenie do zakrystii indeksów kandydatów do bierzmowania.

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Serdecznie dziękujemy za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Po spłaceniu kosztów remontu zadaszonej sceny obok Domu Katechetycznego najbliższą inwestycją będzie remont schodów poniżej krypty przedpogrzebowej.

We czwartek zapraszamy na spotkanie grupy Emaus.

W tym tygodniu zakończy się rok szkolny. Msza św. na dziękczynna za kolejny rok nauki będzie we czwartek, o godz. 18.00. Podziękujemy Panu Bogu za trud nauczania zarówno uczniów jak i nauczycieli i rozpoczniemy letnie wakacje. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy miłego wypoczynku. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie we środę od 17.00 do18.00.

W dalszym ciągu można przynosić nowe zabawki, maskotki i przybory szkolne przeznaczone na nagrody w konkursach jakie będą miejsce w czasie parafialnego festynu odpustowego.