20Sobota, 20 lipca 2024Czesław, Hieronim, Fryderyk
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 9 czerwca 2024 Liczba wyświetleń: 228

Ogłoszenia - 10 Niedziela Zwykła

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim którzy licznie gromadzili się na Mszy i procesji w ramach Oktawy Bożego Ciała. W liturgii w tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Barnaby, we czwartek św. Antoniego z Padwy a w piątek bł. Michała Kozala. Solenizantom, szczególnie wszystkim Antonim i Antoninom składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 10 Niedziela Zwykła

Przez cały czerwiec po Mszach św. wieczornych odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, z wyjątkiem piątków, kiedy litania jest śpiewana na zakończenie adoracji o godz. 17:45. Zapraszamy do modlitwy.

Uczniów klas 6. i 7. prosimy o zwrot w zakrystii indeksów kandydata do Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” dla dorosłych i „Małego gościa” dla dzieci. Ukazał się też kolejny numer miesięcznika historycznego w którym można przeczytać o tym czy św. Piotr na pewno był w Rzymie oraz jak wyglądało życie religijne w czasie powstania warszawskiego. Koszt tego wydawnictwa 12 zł.  Jest też do nabycia kilka numerów pisma dla dzieci STAŚ.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje. Zakończyły się prace przy remoncie zadaszonej sceny przy domu katechetycznym. Koszt całości prac wyniósł 36.000 złotych. W najbliższą środę scena posłuży do zorganizowania uroczystego jubileuszu 25 – lecia powstania Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji Brata Alberta w naszej parafii.

W najbliższą sobotę w Sanktuarium w Łagiewnikach odbędzie się uroczystość beatyfikacji ks. Michała Rapacza męczennika. Można się jeszcze zapisać na wspólny wyjazd na to wydarzenie. Koszt wyjazdu 30 zł. Odjazd autokaru spod kościoła w sobotę o godz. 8:30.