20Sobota, 20 lipca 2024Czesław, Hieronim, Fryderyk
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 19:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 23 czerwca 2024 Liczba wyświetleń: 421

Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek wspomnienie św. Ireneusza a w sobotę uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. Wszystkim Janom i Janinom, Ireneuszom, Piotrom, Pawłom i Paulom składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

W niedzielę odpust parafialny. Przez cały dzień będziemy czcić naszych Patronów św. Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 11.30 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nie będzie Mszy o godz. 12.15 i tak pozostanie do końca sierpnia. W czasie wakacji, czyli w lipcu i sierpniu niedzielna Msza św. wieczorna będzie o godz. 19.00.

Uczniów klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie w zakrystii podpisanych indeksów kandydata do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Dziś w numerze artykuły o właściwym rozumieniu chrześcijańskiej pobożności. Jest też kilka egzemplarzy bardzo ciekawego miesięcznika historycznego.

Informujemy, że przyjmowanie intencji mszalnych na następny rok rozpocznie się od września.

Za tydzień w niedzielę parafialny festyn w plebańskim ogrodzie. Zapraszamy całe rodziny. Zabawa rozpocznie się o godz. 15:00. Rozpoczniemy od koncertu Zespołu „Boski Squad”, animacji i konkursów dla dzieci, a ratownicy z Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przygotują ściankę wspinaczkową. Będą lody z Krzeszowic. O g. 16:00 „bigos proboszcza”. Serdecznie zapraszamy.

Jak zwykle prosimy o przygotowanie ciast drożdżowych oraz domowego smalcu. Można je przynosić w sobotę po południu na plebanię. Wejście od strony podwórka.

Coroczna zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego odbędzie się 18 lipca (czwartek). Już teraz to ogłaszamy by był czas na przygotowanie tych odpadów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Zbigniew Trębacz, Andrzej Dorynek, Jadwiga Filipek, Olga Woch i Leszek Kos. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.