27Sobota, 27 kwietnia 2024Felicja, Teofil, Zyta
niedziela, 8 lipca 2018 Liczba wyświetleń: 941

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w środę – święto św. Benedykta, opata, patrony Europy. Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny w ramach Nowenny Jubileuszowej przed 100. rocznicą odzyskania niepodległości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. W piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Tego dnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
Przez cały dzisiejszy dzień wolontariusze fundacji wspomagającej dzieci z ciężkimi niewydolnościami prowadzą przed naszym kościołem zbiórkę do puszek na pomoc dla 4-letniego Dominika, naszego parafianina. Bóg zapłać za okazane wsparcie.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie lipcową składką inwestycyjną.

Przypominamy, że niedzielna wieczorna Msza św. odprawiana jest o godz. 19:00 i tak będzie przez lipiec i sierpień. Przez cały ten czas nie będzie też Mszy św. o godz. 12:15.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Sebastian Chełczyński. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim odpoczywającym i pracującym, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.