21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 24 lipca 2022 Liczba wyświetleń: 655

Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

Dziś po każdej Mszy św. poświęcone zostaną samochody na przykościelnym parkingu, a przez cały dzień można składać ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”, jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu. Ofiary można składać do oznaczonej skarbony. Posłużą one na zakup środków transportu dla misjonarzy.
Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • w poniedziałek – święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa,
  • we wtorek – św. Joachima i Anny, rodziców NMP,
  • w piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.

 

  • W dniach od 7 do 11 sierpnia br. odbędzie się tradycyjna Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę w przyszłą niedzielę 31 lipca po Mszach św. dopołudniowych w kawiarence w Domu Parafialnym, a początkiem sierpnia w parafii św. Barbary w Trzebini-Krystynowie i w parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie. Szczegóły na plakacie.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”, a także miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.
  • W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Antonina Cupiał, Roman Bernaś, Franciszek Kaczmarek i Bożena Rejdych. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.