19Piątek, 19 kwietnia 2024Adolf, Leon, Tymon
niedziela, 24 lipca 2022 Liczba wyświetleń: 671

Dziś po każdej Mszy św. poświęcone zostaną samochody na przykościelnym parkingu, a przez cały dzień można składać ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”, jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu. Ofiary można składać do oznaczonej skarbony. Posłużą one na zakup środków transportu dla misjonarzy.

• w poniedziałek – święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa,
  • we wtorek – św. Joachima i Anny, rodziców NMP,
  • w piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.

• W dniach od 7 do 11 sierpnia br. odbędzie się tradycyjna Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę w przyszłą niedzielę 31 lipca po Mszach św. dopołudniowych w kawiarence w Domu Parafialnym, a początkiem sierpnia w parafii św. Barbary w Trzebini-Krystynowie i w parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie. Szczegóły na plakacie.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”, a także miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.
  • W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Antonina Cupiał, Roman Bernaś, Franciszek Kaczmarek i Bożena Rejdych. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.