26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
niedziela, 31 lipca 2022 Liczba wyświetleń: 554

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, kapłana; - we czwartek – św. Jana Vianney’a, kapłana; - w sobotę - święto Przemienienia Pańskiego;

W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie w czasie cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W wakacje nie ma Mszy dla dzieci o godz. 16.30. W sobotę wizyta z Komunią św. u chorych i starszych od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać te osoby w zakrystii lub kancelarii. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję – św. Krzysztof „1 grosz za 1 kilometr” i złożyli ofiarę na zakup środków transportu  dla misjonarzy. Zebraliśmy i przekazaliśmy na ten cel 3.428 zł.

Dzisiaj po każdej Mszy dopołudniowej można zapisać się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy mają miejsce w parafialnej kawiarence. Tam też można dowiedzieć się szczegółów pielgrzymowania.

Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Dziś tematem przewodnim jest problem uzależnień młodzieży. W zakrystii jest też jeszcze do nabycia lipcowy jeszcze numer pisma dla dzieci „STAŚ”.

W dalszym ciągu można zapisać się na wrześniową pielgrzymkę autokarową do Sandomierza i okolicznych sanktuariów. Wyjazd trzydniowy. Dwa noclegi w centrum Sandomierza i bogaty program zwiedzania. Koszt ok. 550 zł.

W miesiącu sierpniu kancelaria parafialna w poniedziałki będzie nieczynna. W pozostałe dni jak w ciągu roku.