26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 15 stycznia 2023 Liczba wyświetleń: 787

Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek – św. Antoniego, opata, we czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa w sobotę – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

Za dwa tygodnie będzie Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, czyli Święto Matki Bożej Gromnicznej. W zakrystii można już zaopatrzyć się w świece gromniczne, jeśli ktoś nie ma gromnicy w domu. Na zakończenie okresu śpiewania kolęd, w niedzielę 29 stycznia odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu chórów z naszego regionu. Początek o godz. 16.30.

W najbliższy wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego, po świątecznej przerwie.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Najbliższą dużą inwestycją będzie remont nawierzchni przy bocznym wejściu do kościoła oraz montaż nowej pochylni dla osób niepełnosprawnych.

Zakończyła się tegoroczna wizyta duszpasterska. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyjęli kolędę w swoich domach. Dziękujemy za życzliwe i pełne ciepła spotkania oraz za złożone przy tej okazji ofiary, zarówno dla duszpasterzy jak i dla ministrantów i lektorów.

Ukazał się kolejny numer tygodnika „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do jego nabycia i czytania. W zakrystii można też jeszcze nabyć jeden ostatni egzemplarz pisma dla dzieci STAŚ.

W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana: śp. Zofia Pasek. Prośmy dla niej o Miłosierdzie Boże.