21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
środa, 25 stycznia 2023 Liczba wyświetleń: 323

Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

Dziś w całym Kościele Katolickim rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji. W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Franciszka Salezego, we środę – święto Nawrócenia św. Pawła, we czwartek – świętych Tymoteusza i Tytusa, w sobotę św. Tomasza z Akwinu. W przyszłym tygodniu Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy poświęcenie świec gromnicznych. Jeśli ktoś nie ma gromnicy, można ją nabyć w zakrystii.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Starajmy się pogłębiać swoją wiedzę religijną korzystając z mądrych źródeł, a takim jest właśnie ten tygodnik. W dzisiejszym numerze ciekawa recenzja głośnej książki osobistego sekretarza papieża Benedykta XVI.

Osoby które w ostatnim czasie zgubiły coś wewnątrz lub w obrębie kościoła prosimy o sprawdzenie, czy zgubiona rzecz nie znajduje się przy figurze św. Antoniego i odebranie swojej zguby. Św. Antoni jest m.in. patronem od rzeczy zagubionych a więc tam też prosimy odkładać rzeczy znalezione w kościele lub w jego pobliżu.

W najbliższą niedzielę odbędzie się zapowiadany koncert kolęd, w wykonaniu chórów działających na terenie naszego powiatu. Początek koncertu o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.

Wzorem lat ubiegłych Serdecznie zapraszamy samotnych i starszych na wspólne kolędowanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 27 stycznia br. od godziny 16:00 w auli Szkoły Podstawowej Nr 8, na os. Widokowym.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Anna Głogowska, Adam Pstrucha i Andrzej Smółka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.