17Środa, 17 kwietnia 2024Klara, Robert, Rudolf
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 24 września 2023 Liczba wyświetleń: 325

Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we środę – św. Wincentego a’Paulo; - we czwartek - św. Wacława, męczennika; - w piątek – świętych Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała; - w sobotę – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła;
Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:15 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Przypominamy, że rozpoczęło się już przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. W najbliższym czasie zostanie przedstawiony program zajęć dla poszczególnych grup.

Tegoroczny parafialny dzień chorych będzie tradycyjnie w drugą sobotę października, czyli 14 października. Już teraz prosimy by pomóc osobom starszym lub chorym w dotarciu w tym dniu do kościoła.

Od najbliższej niedzieli zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17:30 dla dorosłych, a osobno dla dzieci od poniedziałku do piątku za pięć piąta po południu.

Spotkanie parafialnej scholi dziecięcej w najbliższą sobotę o godz. 9.00 w sali muzycznej domu katechetycznego. Serdecznie zapraszamy dzieci które śpiewały do tej pory jak i nowych kandydatów. Oczywiście za zgodą rodziców. Czekamy też na chętnych do włączenia się w grupę ministrantów. Spotkania grupy młodzieżowej w piątki po wieczornej Mszy św. a Oaza Dzieci Bożych w soboty o 10.30.

Zakończono prace przy bocznym wejściu do naszego kościoła. Można już z niego korzystać. Skończyły się też prace przy naprawie systemu rynien odprowadzających wodę deszczową z dachu kościoła.

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii można nabyć kalendarz ścienny na rok 2023 wydanego właśnie przez redakcję „Gościa Niedzielnego”. Cena kalendarza 20 zł.