25Wtorek, 25 czerwca 2024Dorota, Łucja, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 17 września 2023 Liczba wyświetleń: 430

Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki; - we środę – pierwszych męczenników koreańskich; - we czwartek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; - w sobotę – św. Ojca Pio;
Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

Dziś rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej. Dziś, jutro i we wtorek o godz. 18.00 rekolekcje dla tych uczniów zakończone wręczeniem indeksów. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tym tematem, bo nie będzie można przyłączyć się do przygotowania w terminie późniejszym. Koszt indeksu 5 zł.

Spotkanie z dziećmi i rodzicami uczniów przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w najbliższą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:15

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Prace przy bocznym wejściu w tym tygodniu zostaną ukończone. Wykonano już impregnację granitu a w poniedziałek zamontowane będą nowe poręcze a także rozpoczną się prace przy naprawie uszkodzonych rynien odprowadzających wodę deszczową z dachu kościoła.

W piątek, 22 września zapraszamy na spotkanie zelatorów naszych Róż Różańcowych. Spotkanie po wieczornej Mszy św. na plebanii.

Spotkania Służby Liturgicznej odbywają się w piątki co dwa tygodnie o godz. 17:30, zaś spotkania Grupy Młodzieżowej odbywają się w piątek o godz. 19:00, a spotkania Oazy Dzieci Bożych w soboty o godz. 10:30. W dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się dzieci ze szkoły podstawowej do scholi dziecięcej. Spotkania scholi w soboty o godz. 9:00

Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Trembecki i Fryderyk Tatarczuch. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.