17Środa, 17 kwietnia 2024Klara, Robert, Rudolf
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 11 września 2023 Liczba wyświetleń: 324

Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: We środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża świętego. Wieczorem na Mszy św. adoracja krzyża, na wzór adoracji wielkopiątkowej, a po Mszy św. tradycyjna procesja ze świecami na górę Bożniową pod krzyż jubileuszowy. Prosimy o przyniesienie bukietów poświęconych w Święto Matki Bożej Zielnej. W piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w sobotę św. Korneliusza i Cypriana.
Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

W przyszłym tygodniu rozpoczniemy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 rozpoczniemy trzydniowe rekolekcje dla klas VI, VII i VIII. W poniedziałek i we wtorek na Mszy wieczornej o godz. 18.00 spotkania rekolekcyjne. Na zakończenie rozprowadzone zostaną nowe indeksy. Koszt indeksu niezmiennie 5 zł.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy ministrantów i wszystkich chętnych do służby liturgicznej na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św. Spotkania scholi dziecięcej w soboty o 9.00, grupy oazowej w piątek po Mszy wieczornej a dzieci Bożych w soboty o 10.30.

Wznawiamy też spotkania Kręgu Biblijnego. Będą się odbywać we wtorki o godz. 18.30. Pierwsze spotkanie 12 września.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Kończą się prace przy wejściu bocznym. Pozostała jeszcze impregnacja płyt granitowych i montaż nowych poręczy. Po uruchomieniu wejścia od strony parkingu rozpoczniemy prace przy wejściu po drugiej stronie kościoła.

Wyjazd wszystkich zapisanych osób na tradycyjną Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w przyszłą niedzielę o godz. 7:00 sprzed kościoła.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W nim ciekawe artykuły związanie z dzisiejszą beatyfikacją w Markowej.

W ubiegłym tygodniu odeszły od nas śp. Józefa Celadyn i Władysława Waśnik. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.