25Wtorek, 25 czerwca 2024Dorota, Łucja, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 4 września 2023 Liczba wyświetleń: 344

Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w piątek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Płokach. Naszym udziałem w odpuście będzie piesza pielgrzymka do Płok, szczególnie spośród Róż Różańcowych. Wyjście sprzed naszego kościoła o godz. 16.00. Prosimy o załatwienie swojego powrotu z Płok we własnym zakresie.
Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła

W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Róż Różańcowych.

Po wakacyjne przerwie wznawiamy wydawanie parafialnego biuletynu „Bliżej Apostołów”. Czekamy również na osoby chętne do włączenia się w redagowanie naszego tygodnika. Zachęcamy też potencjalnych reklamodawców do zamieszczania swoich reklam.

Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego, a w zakrystii jest już do nabycia wrześniowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

Dzieci chętne do zaangażowania się w parafialną scholę dziecięcą zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 w Sali muzycznej Domu Parafialnego. Na powrót też zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. w niedzielę o godz. 12.15. Zapraszamy również chłopców do wstąpienia w szeregi ministrantów. Opiekunem ministrantów i lektorów będzie ks. Artur.

Od dzisiaj można zamawiać intencje Mszy świętych na rok 2024. Prosimy przy tym, by przy składaniu ofiar mszalnych wziąć pod uwagę rosnące koszty utrzymania, dotykające nas wszystkich.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Janina Stochel, Leszek Pałczyński i Wiesław Kornecki. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Przypominamy, że od dzisiaj Msza św. wieczorna odprawiana jest o godz. 18.00. Do stałych godzin urzędowania wraca też parafialna kancelaria.